Останні новини - Новини

Початок 2017 року для українських виробників молока розпочався з продовження позитивного цінового тренду, який прослідковувався у 2016 році. Закупівельні ціни продовжують рости.

Цьому слугує, поки що, низька пропозиція молока на ринку, через сезонне його скорочення та непогана зовнішня торгівля молочними продуктами.

Так, за даними Державної фіскальної служби у 2016 році Україна поставила на зовнішні ринки 109,2 тис. т молочних продуктів, що на 9% менше, ніж за відповідний період 2015-го. У грошовому еквіваленті це 158 млн дол., що на 11% менше, ніж рік до того. Це пов’язано з низькими цінами на молочні продукти на світовій арені, які формувалися у першій половині року.

Основною експортною позицією були згущені молоко та вершки — 51,9 тис. т (-12%). Продаж молока та вершків незгущених склав 10,5 тис. т., що на 19,3% більше, ніж рік до того. Сухої сироватки було продано 23,9 тис. т. (-10%), масла — 12,1 тис. т. (-3%). Експорт українського сиру продовжував скорочуватися. За результатами минулого року його обсяг склав 8,1 тис. т., що на 26% менше, ніж у 2015 році.

Проте, навіть при скороченні обсягу експорту ціни по деяких позиціях у грудні 2016 року були досить непоганими. Так, середня ціна тонни молока та вершків незгущених склала 542,7 дол., що на 19% вище ціни листопада. Тонна масла за місяць подорожчала на 7% (3779,9 дол./т), а сиру на 9% (3406,8 дол.).

Станом на 11 січня поточного року, середня ціна на молоко екстраґатунку склала 9,41 грн/кг (з ПДВ). Це на 21 копійку більше, ніж ціна фіксована 27 грудня минулого року. Найвищу ціну за молоко такої якості пропонують у Сумській області - 9,85 грн, а найнижчу — у Волинській — 8,40 грн. Варто відзначити, що обсяг збуту молока екстраґатунку господарствами АВМ за рік зріс майже у два рази.

Середня ціна на молоко вищого ґатунку становить 8,74 грн, що на 11 копійок вище ціни кінця минулого року. Найвища середня ціна на таке молоко була у Львівській області — 9,32 грн, а найнижча — у Рівненський — 8,30 грн.

Молоко першого гатунку в середньому купували по 8,41 грн. (+18 коп.). Найвищу ціну за нього пропонували у Київській області (8,80 грн), а найнижчу — у Хмельницькій (7,86 грн.).

Закупівельні ціни на молоко, грн/кг

Джерело: АВМ

Компанія MILKRITE входить до складу Avon rubber plc., провідного виробника дійкової гуми і шлангів для доїння, яка більш 85 років є постачальником дійкової гуми у всьому світі. Група Аvon rubber була заснована в 1885 році і зараз проводить свою діяльність на всіх континентах світу. Оскільки продукцію компанії MILKRITE виготовляє Avon, ви можете бути впевнені в якості, яку звикли очікувати провідні виробники молока в світі.

При проведенні сільськогосподарських робіт з використанням техніки завжди виникає потреба її постійної дозаправки. При цьому відстань до найближчої заправної станції може бути досить великою і поїздки задля заправки, призводять до значних витрат.

Читати далі

Преимущества продуктов MILKRITE

Повышенная эффективность доения - Milkrite уделяет основное внимание процессу получения молока и состоянию сосков коровы.

Исключительный комфорт коровы - улучшение условий содержания животного и труда дояра

Улучшение состояния здоровья сосков коровы - благодаря более мягкому доению и инновационной технологии.

 

Линия круглой сосковой резины ultraliner

Линия milkrite ultraliner предлагает широкий ассортимент разнообразной сосковой резины, совместимой с большинством моделей и типов молочных стаканов.

 

Сосковая резина impulse

Сосковая резина impulse имеет треугольный профиль.  Во время доения треугольная сосковая резина сжимается равномерно, что обеспечивает сбалансированный трехсторонний массаж и более мягкий процесс  доения.  Это также обеспечивает лучший контакт с соском по всей длине, что позволяет улучшить контроль над соскальзыванием.

Способ смыкания треугольной сосковой резины позволяет поддерживать поток молока в фазе отдыха и избежать негативное воздействия на сосок. Он также обеспечивает более стабильный уровень вакуума в головке, благодаря чему снижается количество соскальзываний сосковой резины. Все это означает, что корова подвергается меньшему стрессу,  состояние здоровья вымени улучшается.

Молочные трубки Ultraclean

Трубки Ultraclean от milkrite сочетает в себе долговечность и гибкость черной резины с гигиеническими свойствами, которые лучше, чем у силикона. Внутренняя оболочка из термопластичной вулканизированной резины (ТВР) представляет собой гибкий слой из пластика. Он обеспечивает высокий  уровень чистоты, который помогает поддерживать высокое качество молока. ТВР также устойчив к воздействию химических веществ, благодаря чему он выдерживает обработку моющими средствами, почти не подвергаясь разрушению и растрескиванию, а значит, трубка служит дольше.

 

Стандартные молочные трубки

Стандартные трубки milkrite из черной резины - это смесь природной резины,  сополимера бутадиена и стирола. Они представляют собой экономичную и функциональную альтернативу другим трубкам из ассортимента milkrite.

АГРО-2016

04.04.16 04:14