Останні новини - Новини

Для ознайомлення майбутніх фахівців у галузі ветеринарної медицини, з новітнім обладнанням, Агросистема ЛТД спільно з кафедрою ветеринарно-санітарної експертизи Національного університету біоресурсів і природокористування України провела заняття по визначенню анормального молока.

Метою заняття було ознайомити студентів з з принципом роботи приладу Lactoscan SCC, призначеного для визначення кількості соматичних клітин у молоці.

Під час лекційного заняття студенти факультету ветеринарної медицини розглянули сучасні методи дослідження молока, та існуюче лабораторне обладнання.

Під час лабораторного заняття студенти проводили дослідження з метою визначення кількості соматичних клітин у молоці. Дослідження проводились за допомогою приладу Lactoscan SCC. Студенти отримали можливість вивчити та порівняти різні методи дослідження молока для визначення вмісту соматичних клітин.

АГРОСИСТЕМА ЛТД спільно з milkrite|InterPuls провела семінар на тему «Дизайн та продуктивність дійкової гуми і її вплив на здоров’я вимені». Семінар відбувся в Києві 27 вересня.

Вступне слово проголошував патріарх доїльної справи Ніно Ніколіні.

На першому етапі представники компанії milkrite|InterPuls Мартін Еструп та Валеріу Волков представили результати досліджень різних типів дійкової гуми, їх вплив на здоров’я тварин та на молоковіддачу.

На особливу увагу заслуговували результати досліджень проведених професором Екхардом Шютте, що показують значне зростання патогенної мікрофлори при невчасній заміні дійкової гуми.

На етапі практичних досліджень, що проводились на базі ПСП Шевченківське в селі Лука в Київський області, визначались режими роботи доїльного обладнання.

Після проведення необхідних вимірювань та здійснення розрахунків було запропоновано варіанти налаштувань доїльного обладнання з метою покращення процесу доїння.

На заключному етапі нашими представниками проводились дослідження отриманого молока на вміст в ньому соматичних клітин. Дослідження проводились з використанням сучасного обладнання – лічильника соматичних клітин Lactoscan SCC.

Результати досліджень показали, що за таким показником як вміст соматичних клітин молоко отримане на ПСП «Шевченківське» можна віднести до екстра ґатунку.

Серед учасників семінару були представники господарств молочної галузі таких як ПАТ Зернопродукт МХП філії Гордіївська та Рідний край, ПСП Шевченківське. Також були присутні представники ВНЗ аграрного профілю.

Компанія АГРОСИСТЕМА ЛТД планує і надалі проводити подібні семінари на цікаві і актуальні теми.

Компанія MILKRITE входить до складу Avon rubber plc., провідного виробника дійкової гуми і шлангів для доїння, яка більш 85 років є постачальником дійкової гуми у всьому світі. Група Аvon rubber була заснована в 1885 році і зараз проводить свою діяльність на всіх континентах світу. Оскільки продукцію компанії MILKRITE виготовляє Avon, ви можете бути впевнені в якості, яку звикли очікувати провідні виробники молока в світі.

При проведенні сільськогосподарських робіт з використанням техніки завжди виникає потреба її постійної дозаправки. При цьому відстань до найближчої заправної станції може бути досить великою і поїздки задля заправки, призводять до значних витрат.

Читати далі

Преимущества продуктов MILKRITE

Повышенная эффективность доения - Milkrite уделяет основное внимание процессу получения молока и состоянию сосков коровы.

Исключительный комфорт коровы - улучшение условий содержания животного и труда дояра

Улучшение состояния здоровья сосков коровы - благодаря более мягкому доению и инновационной технологии.

 

Линия круглой сосковой резины ultraliner

Линия milkrite ultraliner предлагает широкий ассортимент разнообразной сосковой резины, совместимой с большинством моделей и типов молочных стаканов.

 

Сосковая резина impulse

Сосковая резина impulse имеет треугольный профиль.  Во время доения треугольная сосковая резина сжимается равномерно, что обеспечивает сбалансированный трехсторонний массаж и более мягкий процесс  доения.  Это также обеспечивает лучший контакт с соском по всей длине, что позволяет улучшить контроль над соскальзыванием.

Способ смыкания треугольной сосковой резины позволяет поддерживать поток молока в фазе отдыха и избежать негативное воздействия на сосок. Он также обеспечивает более стабильный уровень вакуума в головке, благодаря чему снижается количество соскальзываний сосковой резины. Все это означает, что корова подвергается меньшему стрессу,  состояние здоровья вымени улучшается.

Молочные трубки Ultraclean

Трубки Ultraclean от milkrite сочетает в себе долговечность и гибкость черной резины с гигиеническими свойствами, которые лучше, чем у силикона. Внутренняя оболочка из термопластичной вулканизированной резины (ТВР) представляет собой гибкий слой из пластика. Он обеспечивает высокий  уровень чистоты, который помогает поддерживать высокое качество молока. ТВР также устойчив к воздействию химических веществ, благодаря чему он выдерживает обработку моющими средствами, почти не подвергаясь разрушению и растрескиванию, а значит, трубка служит дольше.

 

Стандартные молочные трубки

Стандартные трубки milkrite из черной резины - это смесь природной резины,  сополимера бутадиена и стирола. Они представляют собой экономичную и функциональную альтернативу другим трубкам из ассортимента milkrite.