При проведенні сільськогосподарських робіт з використанням техніки завжди виникає потреба її постійної дозаправки. При цьому відстань до найближчої заправної станції може бути досить великою і поїздки задля заправки призводять до значних витрат. Подібна ситуація виникає при використанні будівельної, лісозаготівельної та кар’єрної техніки на віддалених майданчиках. Використання земснарядів та іншої плаваючої техніки взагалі не дозволяє використовувати стаціонарні АЗС.

З метою вирішення даної проблеми компанія АГРОСИСТЕМА ЛТД почала поставку мобільних модульних систем, призначених для заправки сільськогосподарської, будівельної та іншої техніки. Модульні системи, що пропонуються компанією АГРОСИСТЕМА ЛТД, надійно працюють за різних погодних умов, зручно транспортуються за допомогою невеликих вантажних автомобілів до місць використання сільськогосподарської та іншої техніки. Використання даних модулів дає змогу швидкого переміщення між місцями проведення робіт та зберігання техніки. Висока маневреність, можливість використання у віддалених місцях, де відсутні спеціально обладнані майданчики та електропостачання, надає великі переваги в застосуванні мобільних заправних модулів.

Використання заправних модулів, що пропонуються компанією АГРОСИСТЕМА ЛТД, дає змогу оптимізувати витрати на паливо, вести його детальний облік, мінімізувати витрати на переїзди техніки до місць заправки. Також дані модулі дозволяють тримати резервний запас палива. Завдяки автономним заправним модулям можна у будь який час доби провести заправку техніки. Для обліку заправки кожним водієм можна застосовувати спеціальні картки та коди. Програмне забезпечення дозволяє встановлення лімітів для кожного з водіїв, та ведення повної статистики витрат палива.

Про ефективність використання подібних систем свідчить їх широке застосування в європейських країнах. Екологічна та пожежна безпека підтверджується відповідними європейськими сертифікатами.