Про нас

АГРОСИСТЕМА ЛТД

АГРОСИСТЕМА ЛТД була заснована в 1994 році в Києві з метою забезпечувати українські молочні ферми доїльним обладнанням. Компанія пропонує обладнання як для маленьких приватних господарств, так і для великих молочно-тваринницьких ферм.

АГРОСИСТЕМА ЛТД є офіційним дилером компанії Milkrite/Interpuls - виробника високотехнічних компонентів для доїння, інноваційної дійкової гуми та шлангів.

На протязі багатьох років співпрацюємо з відомими виробниками доїльного обладнання:  PANAZOO (Італія), AFIMILK (Ізраіль), IMPULSA (Німеччина), що надає можливість постачати високоякісне та сучасне доїльне обладнання в широкому спектрі.

В нас можливо замовити нові та б/в охолоджувачі молока найвідоміших європейських брендів різного об'єму: PACKO (Бельгія), JAPY (Франція), SERAP (Франція). Постачаємо поїлки для ВРХ різних форм, будиночки для телят польської компанії JFC.

Наша компанія проводить монтаж доїльного обладнання, забезпечує витратними матеріалами і запчастинами, надає гарантії та сервісне обслуговування.

Наші співробітники постійно відвідують тематичні виставки в різних країнах, приймають участь у тренінгах на заводах-виробниках для підвищення рівня професіоналізму.

У нас є власне виробництво дійкової гуми, гумових виробів, шлангів ПВХ.

Наші клієнти: агрохолдинги АСТАРТА, КЕРНЕЛ, МРІЯ, АГРІКОР-ХОЛДИНГ, корпорація СВАРОГ (молокопроводи), НПФ УРОЖАЙ (доїльний зал "Ялинка"), ЗЕРНОПРОДУКТ МХП (доїльні зали).