Агросистема ЛТД
Головна / Новини / Охолодження і вентиляція повітря в корівниках

Охолодження і вентиляція повітря в корівниках

Багато ферм в Україні для утримання корів та телят використовуть будівлі старої конструкції. В таких будівлях існує мало можливостей для природньої вентиляції. Низьки стелі та опорні конструкції всередені будівлі ускладнюють підбір оптимального варіанту системи вентиляції і охолодження повітря у літній період часу.

Система AIR COOLER (система повітря-вода) спеціально розроблена для охолодження і вентиляції повітря в гарячому та спекотному середовищі. Повітря в приміщеннях охолоджується за допомогою випаровування та поглинання тепла водою під час її циркуляції в системі. Циркуляційний водяний насос високої якості забезпечує стабільну подачу води в систему.

До системи приєднаний розподільний трубопровід з отворами, які розміщені на одноковій відстані один від одного. Трубопровід проходить увздовж всього корівника. Випаровувач втягує повітря ззовні та виштовхує охолоджене повітря через отвори, створюючи тиск в трубопроводі. Завдяки цьому створюється комфортний клімат безпосередньо на рівні корови. Забруднене повітря з аміаком виходить на зовні завдяку тиску свіжого охолодженого повітря.

Система AIR COOLER забезпечує ефективне охолодження та може знизити температуру в приміщенні від 5 до 15 градусів, в залежності від відносної вологості повітря. ,

Трубопровід з отворами для подачі свіжого повітря
Випаровувач системи AIR COOLER

Відео роботи системи охолодження і вентиляції повітря AIR COOLER в корівнику подивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=IeqiVzxginI&feature=share&fbclid=IwAR2SZebTw0fcgSUEyHYN3KvXCRkKxxGXJQv-YO7-ENSmWgDEpoMGqk0UsTM

Поділитись у мережі

x