Агросистема ЛТД
Головна / Новини / Щітки для корів

Щітки для корів

Щітки для корів іноді сприймаються людьми як просто приємна гра для тварин. Але є багато переваг використання щіток, зокрема рентабельність інвестицій. Гарним фермерам добре відомо, що щасливі та перебуваючі в комфорті корови дають більше молока та живуть довше.

Основні переваги використання щітки:

• Корови, які доглядають за собою, влітку зазвичай залишаються прохолоднішими. Видалення волосяного покрову, лупи та сміття полегшує охолодження корови. Це приводить до збільшення споживання сухої речовини з часом, що збільшує виробництво молока.

• Під час переходу від зимового періоду до літнього, корова може видаляти свій пухнастий зимовий волосяний покрів використовуючи щітку. Таким чином можливо запобігти різним хворобам.

• Коли корівник переповнений, щітка може зайняти корів у певній зоні, забезпечуючи більше часу для взаємодії між тваринами.

Дослідження, проведене Університетом Кентуккі, показало, що корови, які мають доступ до щітки мають нижчий пульс. Нижчий рівень кортизону, що вивільняється в організм, сприяє виробленню молока в молочній залозі та забезпечує збільшення виробництва негайно та для майбутніх лактацій.

Крім того чистоту корів пов’язують із захворюваністю на мастит, а підвищена активність тварин призводить до зменшення кількості метаболічних захворювань, кращого травлення та, зрештою, до більшої продуктивності молока.

Додаткові переваги використання щітки:

1. Зберігає чистоту корів, покращує здоров’я шкіри

2. Зменшує стрес від мух і паразитів

3. Забезпечує спокій і розслаблення тварин

4. Зменшує пошкодження корівника

5. Помітний спосіб продемонструвати вашу увагу до комфорту тварин.

Посилання на відео https://www.facebook.com/agrosystemltd/videos/235642084436824

Поділитись у мережі

x